Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/killerbees1982/domains/staregierki.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/killerbees1982/domains/staregierki.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/killerbees1982/domains/staregierki.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708 Emulator Atari | Graj w retro gry na PC - staregierki.pl

Emulator Atari

Jako jeden z pierwszych 8 bitowych komputerów Atari również doczekał się swoich emulatorów na komputery PC. Znajdziecie tutaj podział na emulatory dla Atari XE/XL oraz dla Atari ST. Na pewno każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i znów będzie mógł pograć poprzez emulator Atari w gry, które rządziły dawno temu.

Atari800Win PLus

Atari800Win PLus

Najlepszy i doceniany emulator Atari, na którym bez najmniejszego problemu uruchomimy gry na Atari i będziemy mogli grać w nieskończoność. Bez najmniejszego problemu emulator ten otwiera gry na komputery takie jak Atari 400/800/XL/XE/5200. Poniżej znajdziecie dwa rodzaje instalatorów.

Steem Engine

steem engine

Jeśli chcecie grać w gry na Atari ST to ten emulator Atari ST będzie do tego doskonały. Sprawdza się bardzo dobrze i bez najmniejszego problemu można grać w gry które uruchamiane były już przez system okienkowy na Atari ST.


Przejdź do paska narzędzi